APIE PROJEKTĄ

Jokio skirtumo, su ar be negalios. Juk pirmiausia, mes visi esame žmonės – visuomenės, šeimos nariai, draugai ar darbuotojai.

 

„Jokio skirtumo“ – tai visuomenės informavimo kampanija, kuria siekiame parodyti, kad žmonės su negalia, lygiai kaip ir visi kiti visuomenės nariai, nori bei gali dirbti, keliauti, sportuoti, dalyvauti profesiniame, kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime. Kalbėkime ne apie negalią, o apie gyvenimiškus dalykus!

Kaip tai padaryti? Pradžiai – susėskime prie suolelio ir tiesiog bendraukime. Kampanijos metu po Vilnių ir Lietuvos regionus keliaus specialus „​​Jokio skirtumo“ bendravimo suolelis. Ateikite, prisėskite ir leiskitės į pokalbius apie meną, laisvalaikį, verslą, muziką... Juk tiek galimybių pažinti vieniems kitus. 

Prie kampanijos taip pat kviečiame prisijungti darbdavius – juk jokio skirtumo, su negalia ar be jos, svarbiausia profesionalumas, reikiamos žinios, gebėjimai ir motyvacija dirbti. Socialiniuose tinkluose rinkitės specialų rėmelį su grotažyme, kuria išreikšite palaikymą negalią turinčių žmonių įtraukčiai į darbo rinką.

Gruodžio 3-iąją, Tarptautinę žmonių su negalia dieną, prie kampanijos prisijungs ir garsiausios sostinės skulptūros. Jos dar kartą atkreips dėmesį, kad žmogus, su ar be negalios, pirmiausia yra žmogus – su unikaliomis mintimis, gebėjimais, pomėgiais, patirtimi. Juk jokio skirtumo, Jonas Basanavičius su balta lazdele ar be jos. Vis tiek pirmiausia jis yra Jonas Basanavičius.
 

X