DARBDAVIAMS

Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios

„Jokio skirtumo“ kampanijos iniciatyvos „Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios“ tikslas – paskatinti Lietuvos darbdavius reikšti savo palaikymą negalią turinčių žmonių didesnei įtraukčiai į darbo rinką ir parodyti, kad jokio skirtumo, su ar be negalios – samdome žmones pagal jų talentus ir kompetencijas.

Kviečiame prie iniciatyvos prisijungti Lietuvos įmones ir įstaigas, įdarbinimo agentūras ir savo darbo skelbimuose bei „Facebook“ puslapio profilio nuotraukose naudoti specialiai kampanijai paruoštą „Jokio Skirtumo, su ar be negalios“ ženklinimą:

- Rėmelį* savo Facebook paskyroje (parsisiųsti)

- Specialų ženkliuką*, kurį kviečiame integruoti į savo darbo skelbimą (parsisiųsti)

- Grotažymę #JokioSkirtumo, kurią kviečiame įtraukti į darbo skelbimus socialiniuose tinkluose ir internete. 

*Galime jums paruošti vizualą su iniciatyvos simboliais – rašykite adresu jokioskirtumo@headline.lt

Ženklinimas – simbolis ir žinutė apie tai, kad jūs, kaip darbdavys, norite ir esate pasirengę įdarbinti žmones su negalia bei motyvacija kandidatams siekti pozicijos pas jus.

 

Kodėl gimė ši iniciatyva?

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, 2020 m. Lietuvoje darbingo amžiaus asmenų su negalia buvo 153,6 tūkst. Tai didžiulis darbo rinkos, kuriai nuolat reikia motyvuotų ir atsakingų darbuotojų, stiprinimo potencialas. Žmonės su negalia, lygiai kaip ir negalios neturintys, nori realizuoti save, turėti užsiėmimą bei būti savarankiškais, save išlaikyti finansiškai. 


Siekiame įtraukti žmones su negalia ir taip kurti atvirą darbo rinką Lietuvoje. Labai svarbu keisti darbdavių požiūrį ir skatinti priimti į darbą negalią turinčius žmones, sukurti jiems tinkamas fizines darbo sąlygas ir lygiavertes galimybes įsitraukti į darbo kolektyvą. Kartu norime parodyti žmonėms su negalia, kad darbdaviai yra atviri visiems kandidatams, turintiems reikiamas žinias, kompetencijas ir norą dirbti, tam, kad jie nebijotų bandyti kandidatuoti.
 

X