INICIATYVOS

KVIEČIAME Į TARPTAUTINĖS ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENOS MINĖJIMĄ

Kviečiame Jus sudalyvauti renginyje, skirtame paminėti Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kuriame kviesime pasisakyti svarbiausias suinteresuotas institucijas, taip pat pasidalinsime vykstančios kampanijos „Jokio skirtumo, su ar be negalios“ eiga bei rezultatais, aptarsime meninę instaliaciją „Jokio skirtumo – kiek bežiūrėsi", realybės eksperimentą, kuriame asmenys, turintys negalią, atlieka stažuotes ir išbando save konkrečiose darbo vietose, ir išgirsime motyvuojantį pranešimą.

Renginyje taip pat bus galimybė keistis kontaktais, diskutuoti, griauti stereotipus, surasti pavyzdžių ir įkvėpti vieniems kitus!

Renginys Vilniaus mieste jau gruodžio 5d.!  

Vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Valstybingumo erdvė

Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius

Programa:  

11:05 – 11.10  Sveikinimo žodis: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovas

11:10 – 11:20 Sveikinimo žodis: Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Eglė Čaplikienė

11.20 – 11.50 Netradicinių kampanijos „Jokio skirtumo“ veiklų pristatymas | Meninė instaliacija ir realybės eksperimentas

11.50 – 12.00 Memorandumo su Lietuvos darbdaviais pasirašymas

12.00 – 12.30 Motyvacinis pranešimas | Roberta Orlauskaitė

„Savęs įgalinimas ir asmeninės motyvacijos vertė." Roberta dalinsis savo asmenine patirtimi ir pasakos apie vadovės darbą, verslo kūrimą ir visuomeninę veiklą. 

12.30 – 13:00 Neformalus bendravimas

Kontaktų mugė ir pokalbių sesijos.

Kviečiame atvykti visus visuomenės narius, jokio skirtumo, su negalia ar be, taip pat darbdavius, nevyriausybines organizacijas ir suinteresuotas institucijas.

Pasidalinkite kvietimu su draugais, kolegomis ar bendruomenės nariais. Taip pat būsime dėkingi, jei informacija apie renginį pasidalinsite savo tinklapyje ir/ar socialiniuose tinkluose.  

Renginys bus verčiamas į lietuvių gestų kalbą.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ: ČIA

RENGINIO NUORODA:  https://fb.me/e/5od3khf7k

 

X